Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ KOZMETİK HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

FARMASİ KOZMETİK Zengin ürün yelpazesi ile makyajdan sağlığa, sağlıktan temizlige bir çok ürünü Türkiye'de üretilip Yurt Dışına 122 ülkeye ihracatı yapılmaktadır. 


FARMASİ KOZMETİK Ürünleri FDA, TSE, ISO, ve GMP belgeleri bulunmaktadır. Farmasi Kozmetik ürünlerinin içerisinde domuz yağı, etil alkol gibi müslüman bir toplum için haram kabul edilen maddeleri içermediğinden, HELAL KOZMETİK sertifikasına sahiptir.

FARMASİ KOZMETİĞİ diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliklerden biride tarım bakanlığı onaylı değil Sağlık Bakanlığı Onaylı olmasıdır...

FARMASİ KOZMETİK çalışanları sattiklari ürünlerden % 33 oranında kazanç sağlar. Farmasi danışmanlarına özel kampanyalardan yararlanabilirler. Örneğin katalog fıyatı 50 tl olan bir ürünü danışman 5 tlye alarak 45 tl gibi bir miktar kar elde etmiş olur.

FARMASİ KOZMETİK çalışanlarına SGK ve EMEKLİLİK firsati veren tek networking firmasıdır.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü