Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Sektöründe doğrudan satış (çok katlı pazarlama) sisteminin lideri olmak.

Günümüze dek Farmasi iş hacmini ihracat odaklı yapıyordu; her geçen gün ürün gamımızda daha çok çeşitlilik ve farklılıklar ortaya çıkardıkça bu hacmi olumlu yönde değerlendirebileceğimiz
doğrudan satış sistemine dahil olmaya karar verdik. Farmasi Ürünleri 'nin sadece bayanlarla sınırlı olmadığını incelemeleriniz sonucunda erkek bakım, bebek bakım ve güneş bakım ürünleri ile donatıldığımızı göreceksiniz. İhracatta Farmasi olarak geniş bir pazara sahibiz. Hedefimiz "Doğrudan Satış" sisteminin lideri olmaktır.

Azim ve kararlılık ile istedik ve başardık bundan sonra da hep beraber isteyeceğiz ve hep beraber başaracağız. Farmasi Kişisel bakım Ürünleri 'nde ve renkli kozmetikte vazgeçilmez olmak. Farmasi Vizyon olarak ürünlerimiz üzerinde titiz çalışmalar yaparak hem ihtiyaca yönelik hem de kişinin zevkine hitap edecek yeniliklerle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.

Farmasi Hızlı Menü