Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ ÜRÜNLERİNİN NASIL OLDUĞUNU BİLMEK İSTİYOR MUSUNUZ !

FARMASİ SAĞLIKLI YAŞAMLA GELECEĞİNİZİN TEMELİNİ AİLECE KENDİNİZ HAZIRLAYIN

Farmasi ürünleri Helal Sertifikalı Parabensiz Doğal ve Sağlıklı Kalitesi Farmasi ile Avuç İçinizde Duruyor. O halde sağlık koşullarınızı güçleştirecek uğraşlar ne için!

Farmasi en Sağlıklı halliyle ve zengin ürün yelpazesi ile sizlerle yaşlanmaya çocuklarınız ile büyümeye geldi. Fransız Le Monde Gazetesi pek çok ilaç, gıda ve kozmetikte bakteri üremesini engellemek için kullanılan paraben isimli maddenin kanser yapıcı etkisi olduğundan dolayı yasaklanması noktasına gelindiğini açıkladı. Geçtiğimiz 3 Mayıs'ta Fransız meclisinde oylanan bir kanunla, plastiklere esneklik kazandıran ve boyalarda kullanılan bir kimyasal olan "fitalatlar" ile gıda, kozmetik ürünler ve ilaçlarda koruyucu madde olarak kullanılan "parabenler" ve yine kozmetik ürünlerde "alkıl foneller" sağlığa olan zararlar sebebiyle yasaklanmak isteniyor.

Kanun çoğunluk oyu alarak mecliste yasaklanması yönünde geçti.

Parabenler başta şampuan, sabun, krem gibi kozmetik ürünler olmak üzere birçok ilaca mikrop ve mantar üremesini önlemek için eklenen bir gurup kimyasal maddedir. Bunlar özellikle banyo
gibi rutubetli ve sıcak ortamlarda bulunan ürünler için uygundur. EWG'nin (Çevre Çalışma Gurubu) bir araştırması modern insanın günde ortalama 9 çeşit kişisel bakım ürünü (DİŞ MACUNU
ŞAMPUAN FONDETEN FAR DUŞ JELİ BULAŞIK DETERJAN VE GÜNLÜK EV TEMIZLEYICILERİ) kullandığını ve bunların çoğunda paraben dikkate alınacak olursa birçok insanın yüksek miktarda parabene maruz kalmasının muhtemel olduğunu göstermektedir.

Bana sorarsanız: Herkes ama özellikle de çocuklar ve ailesinde kanser sık görülen kişiler paraben ihtiva eden ürünlerden titizlikle uzak durmalıdır. Sizlerde üyelik formunu doldurun
Farmasi ailesine katılıp sevdiklerinizin hayatını kurtarın. Kimyasal içermeyen ürünler kullanmalarına yardımcı olun.

Farmasiyle Kalın, Sağlıkla Kalın !

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü