Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ ŞİKAYET 

123 Ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat sampiyonu olan Tanalize Kozmetik, ürünlerini ‘FARMASİ’ markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Cilt bakımından, Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından  Islak mendile, Temizlik ürünlerinden  Diş macununa kadar 2000’den fazla ürünleri Dünya da 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Doğallığı ve ön plana çıkan Farmasi Ürünleri her yaş gurubuna hitap ediyor.

Katkısız ve bitkisel ürünler cilde zarar vermediği gibi aksine şifa dağıtıyor. Farmasi Kozmetik şikayet almayan firmalardan birisi olup kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ürünler bitkiseldir bazı hassas cilt tipleri farklı bir alerjik reaksiyon gösterebilir bu ürünlerin kötü olduğuna sebep değildir. Farmasi her yaşta ve her gurupta cilt tipine göre ürünler tasarlar. Dermatolojik olarak test edilir.

Hayvanlar üzerinde test edilmez ve FARMASİ laboratuvarlarında üretilir. Ürün teslimatı sırasında bir sorun oluştuğunda gönderici firma, kargo şirketi ve alıcı üçgeni arasında dönüp duran diyalogları azaltmak, teslimat sırasında ve de sonrasında daha az sorun ve şikâyet yaşanmaması için alıcının da bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerekiyor.

Şikâyet almamak için kişiye doğru ürün vermemiz gerekmektedir. Müşteri deneyimi çalışmaları, kullanıcı yorumları önemli yerdedir. Hepsini tüketicide güven duygusu sağlamaktadır.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü