Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

Farmasi Cilt Lekeleri Tedavisi

 • FARMASİ MAGICAL BEAUTY YÜZ BEYAZLATICI KREM
 • FARMASİ MAGICAL BEAUTY LEKELİ CİLTLER İÇİN YÜZ BEYAZLATICI SABUN
 • FARMASİ YÜZ BEYAZLATICI KREM
 • FARMASİ YÜZ BEYAZLATICI KREM (Magical Beauty Facial Whitenning Cream)

Magical Beauty Lekeli Ciltler (Beyazlatıcı Krem) İçin Multivitamin İçeren Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem:

Farmasi Laboratuarlarında özel olarak geliştirilmiş Facial Whitening Cream, B3 vitaminiyle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin koyu renkli bölgelerinde renk açılmasına ve zararlı güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin azalmasına yardımcı olur. Buğday yağı ve E vitamini ile cildinizi nemlendirir, C vitamini cildinize parlaklık verir. Günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir. FARMASİ MAGICAL BEAUTY LEKELİ CİLTLER İÇİN YÜZ BEYAZLATICI SABUN ile birlikte kullanılması etki süresini kısaltır.

İçerisindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multivitamin kompleksi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda leke görünümünü azaltır. Koltuk altı kararmalarında da mükemmel sonuç!

Farmasi Magical Beauty Krem ( Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem ) Kullanımı:

İçerisindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multivitamin kompleksi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Farmasi Magical Beauty Krem Uzun süreli kullanımda leke görünümünü azaltır. Daha fresh yüz hatları için mutlaka Farmasi Magical Beauty kremi denemelisiniz.

ÖNEMLİ: Daha etkili sonuçlar alabilmek için sabundan sonra Farmasi Magical Beauty Krem Cilt Beyazlatıcı krem'i kullanınız.

75 ml

1104020

Kullanımı: : Sabahları Nemli cilde hafifçe sabunu sürünüz ve nazikçe masaj yapınız. 2-3 dakika bekledikten sonra soğuk su ile durulayınız. Gözle temasından kaçınınız. Ardından aynısefa yüz kremini yeteri kadar cildinize uygulayınız..aynı şekilde sabunu geceleri nemli cilde hafifçe sabunu sürünüz ve nazikçe masaj yapınız. 2-3 dakika bekledikten sonra soğuk su ile durulayınız. Daha sonra beyazlatıcı kremi sadece geceleri yeteri kadar AYNISEFA YÜZ KREMİ ile birlikte cildinize uygulayınız.

Not: Yüz kremi cilde sürüldükten sonra cildiniz güneş görmeyecek.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulabiliriz?

Cilt lekelerinin oluşmasında melanin hücrelerinin aşırı çalışması etkili olmaktadır. Cilt lekeleri kullanılan ilaçlara, hastalıklara, kozmetik ürünlere, genetik faktörlere, güneş ışınlarına, hormonal değişimlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Kapatıcı kalemler, cilt lekelerini gizlemede başvurulan ilk yöntemdir. Lekenin boyutu ve rengine göre yeşil, mor, beyaz ve sarı tonlar tercih edilebilir. 

Doğum lekelerinde kullanılan ilaçların azaltılması ya da kullanımının bırakılması leke oluşumunu azaltacak, menopoz sonrasında lekeler kaybolacaktır. Kalıcı izlerin oluşumunda özellikle bayanlarda ağdanın büyük etkisi bulunmaktadır. Kıl dönmesi, alerji, egzama gibi sorunlar genellikle yanlış uygulamalar sonrasında ortaya çıkmaktadır. Gözaltı ve yüz çevresinde oluşan lekeler için K vitamini bakımından zengin kremler kullanmak yararlı olacaktır. Beslenmeye dikkat edilmesi, düzenli uyku alınması ve spor faaliyetlerinde bulunulması, cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olacaktır.

Farmasi Magical Beauty Lekeli Ciltler İçin Yüz Beyazlatıcı Sabun:

Özel bitki karışımı sayesinde lekesiz, pürüzsüz, daha beyaz ve daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. İpeksi bir yumuşaklık yaratır. Cilt tonunun dengelenmesine ve cildin ölü hücrelerden, yağ kalıntılarından, leke ve çillerden arınmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanımı: Nemli cilde hafifçe sabunu sürünüz ve nazikçe masaj yapınız. 2-3 dakika bekledikten sonra soğuk su ile durulayınız. Gözle temasından kaçınınız. Ardından aynısefa yüz kremi uygulayınız. Daha etkili sonuç için sabundan sonra Magical Beauty Cilt Beyazlatıcı Krem ile birlikte kullanınız.

1119029

Farmasi ürünleri;

 • Paraben içermez.
 • Triclosan içermez.
 • Etil alkol içermez.
 • Alerji riski içermez.
 • Yapay nemlendirici içermez.
 • Hayvansal madde içermez.
 • Nikel testi yapılır.
 • Dermayolojik olarak test edilir.
 • Hayvanlar üzerinde test edilmez.
 • Farmasi laboratuarlarında üretilir.

Farmasi Hızlı Menü