Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Katalog

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ PEELİNG

Farmasi Yüz Peelingleri ile cildiniz ışıl ışıl...

Ölü deri hücrelerinizin altında ipeksi bir dokuya sahip cildiniz ortaya çıkmayı bekliyor. Fakat kendi başına maalesef ölü tabakadan kurtulamaz. Düzenli olarak cildinizi peeling yöntemi ile
temizleyerek cildinizdeki kan dolaşımını hızlandırabilir ve cildinize sağlık kazandırabilirsiniz.

Birçok insan zararlı kimyasallar kullanmadan veya estetik cerrahi işlemler olmadan cilt problemlerinin çözümlenmesini, cildinin yenilenmesini arzular. Farmasi peelingleri ile imkânsız
değildir. Tüm cilt tipleri ve yüzde ve ellerde çeşitli cilt problemlerine çözümler getirmektedir.

Örneğin; geniş gözenekler, yağlı ve birikimli ciltler, yenilenmeye ihtiyacı olan, elastikiyetini kaybetmiş ciltler, cansız, donuk, dolaşımı zayıf olan ciltler, güneşten zarar görmüş lekeli ciltlerde ve gevşemiş ciltlerde farmasi peelingler 'in başarılı sonuçları mevcuttur.

Farmasi Ürünleri Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.

  • Paraben içermez.
  • Triclosan içermez.
  • Etil alkol içermez.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü