Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ ONLINE UYELİK

Sistemimiz üzerinden FARMASİ ÜYELİK Formunu doldurduktan sonra sizlerle kısa süre içerisinde iletişime geçilir. Bilgileriniz alınır FARMASİ ÜYELİĞİNİZ yapıldıktan sonra telefon numaranıza gelen şifrenizle anında sipariş verebilir. Kendinize ait üye kaydı yapabilirsiniz. Farmasi kataloğu ve broşürünüz adresinize ücretsiz gönderilir. İster kişisel ihtiyaçlarınızı %30 fabrika fiyatına indirimli satın alın, ister satış yapıp %30 satış karı elde edin tercih sizin.

Çevrenizdeki tüm tanıdıklarınıza FARMASİ KATALOĞU ile üye yapıp, Farmasi' nin sınırsız kazançlarından yararlanıp, kariyer sahibi olabilirsiniz. Farmasi' nin tüm kampanyalarını takip edebilmek için FARMASİ ÜYESİ olmanız yeterlidir. 

FARMASİYE KAYIT olun kazanın kazandırın...

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü