Kayıt Formu

Yeni Kayıtlara Ücretsiz Katalog & Numune Ürün Fırsatı

Sipariş Formu

Bu Form Sadece Ürün Siparişi Vermek İsteyen Kişiler İçin Kullanılmaktadır.

Bu Form Sadece Farmasi Yeni Kayıt İçin Kullanılmaktadır.

Farmasi Kayıt & Katalog

Kendi Kaydınızı Kendiniz Oluşturun. Hemen bir dakika sizde Farmasi ailesine katılabilir. evinizden veya işinizden dilediğiniz kadar çalışarak para kaazanabilirsiniz.

FARMASİ ÜYELİK İPTALİ NASIL GERÇEKLEŞİR

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Geçekleşir.

  • Farmasi Üyesi olduğunuzda sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.
  • Farmasiye üye olduğunuzda 45 gün içinde aktif olmazsanız üyeliğiniz askıya alınır. Eğer Farmasi 'ye üye olup bir ay içerisinde aktif olursanız üyeliğiniz 6 ay sistemde kalır. 6 içinde hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz askıya alınır.
  • Farmasi Üyeliğiniz askıya düştükten sonra sipariş girmek isterseniz, mevcut siparişinizle ile birlikte üyeliğinizi tekrar aktifleştirirsiniz. Kaydınız aktifleştiği ayın kayıt ücreti ne ise siparişinize bu ücret eklenecektir. Eğer üyeliğinizi hemen iptal etmek istiyorsanız, Farmasi Üyelik İptali yada Farmasi Üyelik İstifası konu başlığı ile ad - soyad - tc numaranız ile şirkete mail atmanız gerekmektedir.

Örnek:

İstifa Maili

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Farmaside olan kaydımın .............sebebinden dolayı silinmesini rica ederim.
  • Ad Soy...
  • TC Numaram...

Farmasi Üyelik İptali ve Farmasi Üyelik İstifa işlemi bu şekilde olmaktadır.

Farmasi fırsatlarını ve Farmasi Ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak istiyorsanız FARMASİ KATALOĞUNU inceleyebilir, Ayrıca Farmasi Ürünlerini indirimli satın almak yada Farmasi Üyesi olmak istiyorsanız FARMASİ KAYIT FORMUNU doldurmanız yeterli.

Farmasi Hızlı Menü